PASJA DO WNĘTRZ

Ebooki

PASJA DO WNĘTRZ

Pomysł na małe mieszkanie

Małe mieszkanie wcale nie musi być niefunkcjonalne. Istnieje wiele ciekawych pomysłów na to, aby „oszukać” niewielki metraż i uczynić go wyjątkowo praktycznym i pięknym. Takie aranżacyjne sposoby to żadna tajemna sztuka! Wystarczy spryt i odrobina kreatywności.

Obojętnie czy mieszkasz w blokowej kawalerce, 35-ciu metrach w kamienicy czy w studio mieszczącym się na poddaszu domku jednorodzinnego. Na każdą niewielką przestrzeń znajdzie się sposób. Czasem jest to antresola, innym razem niebanalnie zaaranżowany sypialniany anturaż lub zmyślne połączenie salonu z kuchnią.

Te i inne rozwiązania poznasz w moim E-BOOKu. Znajdziesz tu piękne zdjęcia i praktyczne pomysły na małe mieszkanie.

Cena 199 zł

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie – Twój E-BOOK wyślę Ci na wskazany e-mail.

Cena 99 zł

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie – Twój E-BOOK wyślę Ci na wskazany e-mail

PASJA DO WNĘTRZ

Pomysł na małą łazienkę

Każdemu z nas marzy się duża i przestronna łazienka, w której bez problemu zmieszczą się wolnostojąca wanna i prysznic, okazała umywalka oraz pojemne szafki na kosmetyki. Niestety, osoby mieszkające w bloku czy kamienicy muszą zejść na ziemię i zmierzyć się z problematyczną łazienką o niestandardowych wymiarach.

Stare (ale coraz częściej i nowe) budownictwo bywa bardzo kapryśne, jeśli chodzi o metraż i rozmieszczenie pomieszczeń. Za przestronny salon czy jasną kuchnię przyjdzie nam zapłacić – na przykład wąskim przedpokojem czy mikroskopijną łazienką. Jeśli mamy do czynienia ze ścianami działowymi, możemy pokusić się o zmianę układu łazienki. Łazienkę, którą okalają ściany nośne, należy jednak zaakceptować i spróbować sprytnie zaaranżować.

W moim E-BOOKu  znajdziesz piękne zdjęcia i praktyczne pomysły na małą łazienkę.

PASJA DO WNĘTRZ

Pomysł na małą kuchnię

Jak urządzić małą kuchnię w bloku? Najbardziej problematyczna w aranżacji mieszkań w bloku jest zazwyczaj kuchnia – nieproporcjonalnie mała w porównaniu z resztą pomieszczeń. Na szczęście istnieje kilka fajnych rozwiązań, które pomogą zamienić tę pozornie nieustawną  bohaterkę w piękną i funkcjonalną przestrzeń.

Te i inne rozwiązania poznasz w moim E-BOOKu. Znajdziesz tu piękne zdjęcia i praktyczne pomysły na małą kuchnię.

Cena 129 zł

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie – Twój E-BOOK wyślę Ci na wskazany e-mail

Cena 99 zł

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie – Twój E-BOOK wyślę Ci na wskazany e-mail

PASJA DO WNĘTRZ

Pomysł na małą sypialnię

Dla wielu ludzi sypialnia to najmilsze miejsce na ziemi. Zaciszne i intymne, potrafi od samego rana wprawić w doskonały nastrój. Oczywiście, aby tak było, należy starannie zadbać o kameralną atmosferę sypialnianej alkowy. Co jednak mają począć właściciele małych blokowych sypialni, w których możliwości aranżacyjne są znacznie ograniczone?

Na każde wnętrze znajdzie się sposób! Sypialnie z założenia mają być przytulne, dlatego metraż nie powinien być tu wizualnym problemem. Niestety, różnie bywa z jego funkcjonalnością.

Dlatego zapraszam do zakupu mojego E-BOOKa, w którym znajdziesz piękne zdjęcia i praktyczne pomysły na małą sypialnię.

PASJA DO WNĘTRZ

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!